Kaç Baba Kaç
Etkinlik Mekanı Antakya Kültür Merkezi
Adres HATAY, Antakya, Cumhuriyet Mah. Şehit Mustafa Sevgi Cad. No:8 Antakya Kültür Merkezi
Başlama Tarihi 17.10.2019 - 20:00
Bitiş Tarihi 17.10.2019
Ücret 50,00 TL
Açıklama

İrfan Kangı'nın yönettiği Kaç Baba Kaç oyunu 17 Ekim Perşembe günü Hatay Kültür Merkezi sahnesinde izleyicisiyle buluşuyor.

TürKomedi
Yazan
Ray Cooney
Çeviren
Haldun Dormen
Yöneten
İrfan Kangı
Oyuncular
(Alfabetik Sırayla) Deniz Kaya, Dost Elver, Ebru Karanfilci, Hakan Kutlay Kutlu, İrfan Kangı, Merve Sevi, Mehmet Baran Erdoğan, Murat Ergür, Orçun Kaptan, Sibel Tomaç ve Ferdi Akarnur

Oyun Süresi: 120 dk.

Komedi oyunlarının dahi yazarı Ray Cooney’in ustalık eseri olan “Kaç Baba Kaç” Epizot Görsel Sanatlar ve Tiyatro Sevi ortak prodüksiyonuyla 2. Sezonunda da sahnelenmeye devam ediyor.

Bir hastanenin doktorlar odasında geçen ve 2 saat boyunca düşmeyen temposu ile kahkahalar attıran kaç baba kaç, Rektörlüğe giden yolda çok önemli bir konuşma yapmaya çalışan Dr. David Morgan’ın başına gelen olayları anlatıyor. Aynı has-tanede 18 yıl önce gönül ilişkisi yaşadığı kadının senden çocuğum var diyerek has-taneye gelmesiyle karışan olaylar David’in karısının gelmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu şenliğin için hastanedeki doktorlar ve hemşireler ile birlikte bir rektör, bir polis, yaşlı bunak bir hasta ve 18 yaşında babasını arayan sinirli bir çocukta eklenince işte huzurlarınızda “Kaç Baba Kaç”

 

BİLET FİYATLARI : 

SALON :  60 TL

BALKON : 50 TL

Organizatör Bilgileri Kaptan Yapım - 535 272 83 03

© Tüm hakları saklıdır. tumetkinlikler.com