YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

Antalya Macera Turu (HATAY)

Antalya Macera Turu
Etkinlik Tipi KÜLTÜR TURLARI
Etkinlik Yeri Adventure Park / Manavgat Şelalesi / Köprülü Kanyon / Selge Antik Kenti /Adamkayalar
Başlama Tarihi 04.06.2019 - 23:00
Bitiş Tarihi 06.06.2019
Ücret 450,00 TL
Organizatör Bilgileri İskenderun Rota Dağcılık ve Doğa Sporları - 0544 960 9331
Etkinlik Detayı

Antalya Macera Turu (Antakya-İskenderun-Adana ve Mersin)
-Adventure Park
-Manavgat Şelalesi
-Köprülü Kanyon
-Selge Antik Kenti
-Adamkayalar’ı İskenderun Rota Dağcılık ve Doğa Sporları farkıyla keşfetmeye ve eğlenmeye davetlisiniz.

TUR PROGRAMIMIZ
04 HAZİRAN 2019 SALI
23:00 itibariyle buluşma ve Adana-Mersin-Alanya üzerinden zaman zaman verilecek ihtiyaç molalarıyla Manavgat’a hareket.

05 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA:
Manavgat’a varışımız ardından şehir merkezinde kısa bir dinlenme ve alışveriş molası veriyoruz. Ardından Oymapınar alternatif turizm bölgesinde yer alan Adventure Park’a geçiyor ve unutulmaz bir gün yaşamak üzere tesisin yetkililerinden parkurlar hakkında brifing alıyoruz. Hemen ardından heyecan ve maceraya açılan ilk parkura giriyor ve tesisin tadını çıkarıyoruz. Parkur boyunca bu unutulmaz anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimlerimizle parkur boyunca sizlerin yanında olacağız. Parkur sonunda tesisteki kısa bir dinlenme ardından rotamızı bu kez Manavgat şelalesine çeviriyoruz. Yüksek adrenalin dolu heyecanlı saatlerin ardından ayaklarımızı buz gibi suyun içerisinde dinlendiriyor ve Manavgat şelalesinin akıllara kazınan o muhteşem manzarasında yorgunluk atıyoruz.
Yaklaşık 1 saatlik dinlenme ardından Rotamızı bu kez Kamp alanımıza doğru çeviriyoruz. Kamp alanımız köprülü kanyonda yer alıyor ve işletmeye bu yaz ilk kez açılacak çiçeği burnunda bir tesis. Yani Tesiste konaklayacak ilk gruplardan bir tanesi olacağız. Çadırlara yerleşip kısa bir çay molası ardından vakit kaybetmeden 20 Km ilerimizde bulunan ve Toros dağlarının güney yamacında yaklaşık 1250 mt yükseklikte bulunan Selge antik kentine gidiyoruz. Burada kent hakkında vereceğimiz kısa bilgiler ardından adamkayalar panorama terasına geçerek birbirinden ilginç jeolojik oluşumları izliyoruz. Burada yapacağımız kısa bir gezi ve fotoğraf çekimleri ardından kamp alanına dönüyoruz ve akşam yemeğine kadar serbest zaman. Dileyenler ekstra düzenlenen kanyon turuna katılabilir ve tonlarca suyun gün yüzüne çıktığı şelalelerin manzarasında buz gibi suda yüzme deneyimi yaşayabilir. Akşam yemeğimizi kamp alanında alıyoruz, yemek sonrası sohbet ve istirahat.

06 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE:
Şırıl şırıl su sesiyle uyanacağımız bu gün yine hareketli ve unutulmaz anlarla bizi bekliyor… Sabah kampımızda alacağımız kahvaltı tabağı ve sıcak çay eliğinde Rafting liderimizden rafting hakkına bilgi alacağız. Ardından ekiplere ayrılıp botlardaki yerlerimizi alıyor ve nehrin çılgın sularına bırakıyoruz kendimizi. Zaman zaman su savaşları, zaman zaman yüzme molalarıyla 13 km olan parkurumuzu tamamlayarak kamp alanımıza geri dönüyoruz . Öğle yemeği sonrası dönüş yolculuğuna çıkmak için toplanıyoruz. Kısa molalarla takriben saat 22:30 sularında İskenderun da olacağız.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
TURSAB belgeli lüks araçlar ile ulaşım, araç içi sıcak soğuk ikramlar tesis ve aktivitelerde rehberlik hizmeti.
Oymapınar Alternatif turizm bölgesinde yer alan Adventure Park Manavgat’a giriş ücreti.
Köprülü Kanyon kamp alanımızda KAHVALTI, ÖĞLE YEMEĞİ, AKŞAM YEMEĞİ, kamp alanında bulunduğumuz sürece çay ikramı.
Kamp alnında 1 gecelik KONAKLAMA (Çadır+Mat) Ücret iki kişilik çadırda kişi başı konaklama bedelini kapsar.Tek kişi farkı 30 TL’dir.
Selge Antik Kenti ve adam kayalar kanyonunda gezi
Profesyonel rafting hizmeti.
Manavgat şelalesi giriş ücreti.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
Müze ve ören yerlerine giriş ve kişisel harcamalar

Toplanma Noktaları
Cumhuriyet Meydanı (Antakya), Güvercinli Park (İskenderun) Merkez Otogar (Adana), Cumhuriyet Meydanı (Mersin)

Kayıt için 200 TL ön ödeme yapması gerekmektedir.