YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

Dolu Dolu Ege Turu (HATAY)

Dolu Dolu Ege Turu
Etkinlik Tipi KÜLTÜR TURLARI
Etkinlik Yeri İzmir, Balıkesir, Denizli
Başlama Tarihi 22.07.2019
Bitiş Tarihi 27.07.2019
Ücret 795,00 TL
Organizatör Bilgileri Hatay Gezi Kulubü - 0532 610 2053 // 0555 055 2053
Etkinlik Detayı

MUHTEŞEM EGE TURU
Hem kültür turu hem deniz kum güneş …
Ege’nin incilerini göreceğiniz tüm yılın yorgunluğunu atacağınız unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

1.Gün:Ayvalık merkezi gezdikten sonra şirin adamız Cunda’ya geçiyoruz . Taksikiyaris Kilisesi, Güneş Saati ve Kordon gezilerimiz sonrasında Taş kahvede mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest zaman içinde hediyelik eşya Çarşısı’nda zaman geçirebilir. Burdan meşhur tertemiz plajı olan sarımsaklı plajına geçiyoruz serbest zaman ve yüzme molası ardından Şeytan Sofrası’na geçiyoruz burada güneşi batırdıktan sonra konaklama alacağımız İzmir’de ki otelimize geçiyoruz.

2.Gün:Otelimizde ki açık büfe kahvaltımızdan sonra İzmir gezimize başlıyoruz , buradan Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme Kalesi, Kervansaray’ı görüp çarşıda serbest zaman geçirdikten sonra Alaçatı’ya hareket. Burada Alaçatı Pazarı, meşhur sokakları gezip Ilıca Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Ardından otelimize geçiyoruz.

3.Gün:Otelimizde ki kahvaltımızı aldıktan sonra Şirince’ye hareket.Hemen ardından Efes Antik Kent Kuşadası’ndaMehtap Turu yapıp ,otelimize geçiyoruz.

4. Gün: Otelimizde ki kahvaltımızı aldıktan sonra Meryem Ana ve Pamukkale gezimizi yapıyoruz. Dönüş İçin yola çıkıyoruz.

GEZİLECEK YERLER
-Ayvalık
-Cunda Adası
-Sarımsaklı Plajı
-Şeytan Sofrası
-İzmir
-Çeşme
-Alaçatı
-Efes Antik Kent
-Meryem Ana
-Kuşadası
-Pamukkale
-Ilıca Plajı