YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

Musa Göçmen SENFOROCK (HATAY)

Musa Göçmen SENFOROCK
Etkinlik Tipi KONSERLER
Etkinlik Mekanı Sümerler Açık Hava Tiyatrosu
Adres HATAY, Antakya, Sümerler Mahallesi, 10. Sk. No:14 Amfi Tiyatro Sümerler
Başlama Tarihi 05.07.2018 - 21:00
Bitiş Tarihi 05.07.2018
Ücret 65,00 TL
Organizatör Bilgileri Musa GÖÇMEN - 0535 454 0033
Etkinlik Detayı

Dünya çapında büyük senfonik konserler yönetmiş ve kayıtlar gerçekleştirmiş sıra dışı besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen’in senfonik rock projesi olan SENFOROCK her şehirde bir rock müzik hareketi haline geldi.

Efsane grupların efsane şarkılarının hiçbir yerde duyamayacağınız yepyeni senfonik düzenlemeleriyle SENFOROCK Türkiye’de ve dünyada rock izleyicilerine harika bir müzik şöleni sunuyor.

Rock/ Türkçe rock ve metal müziğin efsane şarkılarının, senfonik orkestra, rock grubu ve solistler eşliğinde yeniden düzenlendiği SENFOROCK, bu fikrin doğduğu Ankara’da ilk konserini verdi ve daha sonra birçok kez seyirciyle buluştu.

SENFOROCK 5 Temmuz 2019 Cuma günü Hatay seyircisinin karşısında olacak.

MUSA GÖÇMEN Kimdir?

Daha çocukluk yaşlarında girdiği Askeri Mızıka Okulunda müzik eğitimine başladı. 14 yaşında seslendirilen ilk eserinin ardından sayısız eser yazdı.Orduda görev yaptığı yıllarda askeri müzik besteciliği ve şeflik yaptı.Büyük ölçekli senfonik eserler besteledi, operalar yazdı, özel senfonik projelere imza attı.Yurtdışındaki önemli festivallerde konserler vererekülkemizi temsil etti.Mevlananın 800. yılı için yazdığı “Senfonik Sema” yı defalarca seyirci ile buluşturdu.

Avrupa’nın en önemli rock festivallerinden olan “Masters of Rock” festivalinin açılışını yaptı. Bu konser canlı olarak kaydedildi DVD’si tüm dünyada satışa sunuldu.“Göçmen Senfonik” projesi kapsamında Avrupa ve Asya’da konserler verdi.Yurtiçi ve yurtdışında 5 solo albüm yaptı. Son olarak eserlerini “Göçmen Koleksiyon” isimli albümünde topladı.

Eczacıbaşı Ulusal Beste Yarışmasında “Solo Keman İçin Suit” adlı eseriyle üçüncülük ödülünün sahibi oldu. Bu eser kaydedildi ve CD olarak yayınlandı.Bir çok belgesel, film, dizi, reklam ve televizyon müziği besteledi.Bünyesinde Jose Carreras, Andrea Bocelli gibi önemli isimleri barındıran Canada Sol Music Management’in çatısı altına kabul edildi ve çeşitli projelerde yer aldı.

Solo basgitar virtüözü Magnus Rosen ile solo bas ve koro için çalışmalar gerçekleştirdi, 2011-2012 yılı konser turne planlamaları yaptı.2011 Japonya depremi için tüm dünya sanatçılarının katılımıyla gerçekleştirilen SHINE isimli şarkı için ülkemizden davet alan tek sanatçı oldu. Eserin orkestrasyonlarını yaptı ve şefliğini üstlendi. Albümün tüm geliri Japonya’daki deprem ve tsunami felaketzedelerine yardım amacıyla bağışlandı.

CD KAYDI VE ALBÜMLERİ:

Minyatürler KALAN MÜZİK
Göçmen ” The End ” DOĞAN MUSIC COMPANY
Laila Orient DOĞAN MUSIC COMPANY
Göçmen ” Synthetic Age ” DOĞAN MUSIC COMPANY
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası IKSEV Eczacıbaşı
Sessiz Şarkı – Saatchi Müzik 2009
Koleksiyon – NB Yapım 2010

YURTDIŞINDA SAHNE ALDIĞI ÜLKELER:

Amerika Birleşik Devletleri
Kanada
Brezilya
Arjantin
Romanya
İsrail
Yunanistan
Bulgaristan
Sırbistan
Hırvatistan
Bosna Hersek
Karadağ (Montenegro)
Çek Cumhuriyeti
Arnavutluk
Polonya
Fransa
Mısır
Almanya
Hollanda
Moldova
Kırgızistan- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

– Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

– www.passo.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz biletlerinizi etkinlik gününe kadar Antalya Stadyumunda bulunan Passolig gişesinden etkinlik günü ise etkinlik mekanından etkinlik saatinden 2 saat öncesinden itibaren kimlik ve referans numaranızı ibraz edilerek teslim alabilirsiniz.

TÜRKİYE’DE ESERLERİNİ SESLENDİREN ORKESTRALAR:

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası
Bilkent Senfoni Orkestrası
Orkestra Akademik Başkent
Ankara Devlet Opera ve Balesi
İstanbul Filarmoni Orkestrası
İTÜ Orkestrası
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası
9 Eylül Üniversitesi Orkestrası
Antalya Devlet Senfoni Orkestrası
Antalya Devlet Opera ve Balesi
Mersin Devlet Opera ve Balesi